راهنمای خرید

به سايت دفتر مرکزي شرکت موزاييک اتوماتيک ميبد خوش آمديد. جهت ايجاد سهولت هرچه بيشتر براي کاربران، ترتيبي اتخاد کرده ايم که شما به عنوان مشتري عمده محصولات موزاييک اتوماتيک ميبد بتوانيد نسبت به دريافت پيش فاکتور آنلاين محصولات موزاييک اتوماتيک ميبد اقدام کنيد.
پس از ورورد به سايت شرکت موزاييک اتوماتيک ميبد و قبل از شروع به سفارش گذاري لازم است در اين سايت عضو شويد. جهت عضويت در سايت ميتوانيد از گزينه عضويت در گوشه سمت چپ بالاي سايت استفاده کنيد. پس از کليک بر روي اين گزينه فرمي تکميل ميشود که ميبايست آن را تکمیل فرماييد. دقت کنيد که پر کردن گزينه هاي ستاره دار اين فرم الزاميست.
پس از پر کردن فرم و کليک بر روي دکمه ثبت نام درخواست ثبت نام شما براي مدير سايت ارسال و مدير سايت پس از بررسي فرم نسبت به تاييد ثبت نام شما اقدام ميکند. بنا براين در صورتيکه پس از گدشت مدتي از ثبت نام، حساب کاربري شما همچنان غير فعال است ميبايست با پشتيباني سايت با شماره 88108213-021 تماس بگيريد.
پس از تاييد ثبت نام ميتوانيد با رفتن به بخش محصولات بر روي محصول مورد نظر کليک کنيد. پس از کليک بر روي محصول، زير عکس محصول گزينه افزودن به فاکتور شما قابل مشاهده است. دقت کنيد ابتدا کليه محصولات مورد نظر را به فاکتور اضافه کنيد و پس از انتخاب همه محصولات مورد نظر براي مشخص کردن حجم خريد بر روي گزينه سبد خريد (گوشه بالا سمت چپ) کليک کنيد. با کليک کردن بر روي اين گزينه جدول سفارشات شما قابل مشاهده است، حال ميتوانيد حجم هر سفارش را بر اساس متر مشخص کرده و در انتها گزينه ثبت فاکتور را بزنيد. پس از کليک کردن بر روي اين گزينه فاکتور شما به صورت محاسبه شده قابل مشاهده است. اگر فاکتور و حجم سفارشات مورد تاييد شماست بر روي گزينه تاييد اطلاعات و ثبت سفارش و در غير اين صورت بر روي گزينه اصلاح اطلاعات فاکتور کليک کنيد.
در صورت کليک بر روي گزينه ثبت سفارش اطلاعات شما براي مدير وب سايت موزاييک اتوماتيک ميبد ارسال ميشود. مدير وب سايت پس از بررسي سفارش شما هزينه کرايه بار را به فاکتور اضافه کرده و آن را تاييد ميکند. بنابراين شما مجددا ميتوانيد با وارد شدن به اين بخش قيمت نهايي سفارش خود را مشاهده کنيد. اگر اين فاکتور مورد تاييد شماست جهت ارسال بار با شماره 4201414-88108213-021 یا 13-88108312-021 یا 42014-021 تماس بگيريد.

To Top